تور کشتی کوش آداسی

می توانید روزانه با تور کشتی کوش آداسی از تفرجگاه ساحلی کوش آداسی یا جزیره کبوتر که از جاهای تفریحی کوش آداسی است ، به آبهای فیروزه ای دریای اژه سفر کنید . اگر می خواهید از روز خود نهایت لذت را ببرید ، یک بلیط برای تفریح با تور کشتی کوش آداسی تهیه کنید ! در طول تور از ۳ خلیج زیبا بازدید می کنید و فرصت های بسیاری برای عکسبرداری از مناظر زیبا خواهید داشت . در آب های زلال و شفاف خلیج soguksa ، جزیره clarso و ساحل Baradant شنا کنید و با شیرجه رفتن از کشتی به دریا بیشترین هیجان را تجربه کنید . نگران نباشید جلیقه نجات برای بچه ها وجود دارد !
چنانچه اشتهای شما به دلیل هوای مطبوع دریا افزایش پیدا کرد ، انواع نوشیدنی و غذا در اختیار شماست . ناهار محلی خود را در کشتی و به صورت فولبرد ، صرف خواهید کرد . ناهار بیشتر شامل ماهی ، گوشت ، سالاد، برنج و نان ترکی است . در تمام روز از گوش دادن به موسیقی ، رقص در کشتی و همچنین نوشیدن نوشابه و یا نوشیدنی های محلی لذت خواهید برد . یکی از تفریحات کوش آداسی تور کشتی است که میتوانید آن را در تور ترکیه با ما تجربه کنید . تور کوش آداسی
تخت حمام آفتاب ، سرویس بهداشتی و میزهای بار در کشتی های دو نفره موجود است.
تور کشتی از ساعت چند شروع میشه ؟
ساعت ۹٫۳۰ صبح قایق ساحل را ترک می کند و ساعت ۴ بعدازظهر برمی گردد. کشتی ها دو طبقه هستند. طبقه اول دارای میز چوبی غیرمتحرک و صندلی برای ناهار و حس کردن نسیم ملایم است. طبقه دوم بدون سقف است و برای گرفتن حمام آفتاب می باشد . تورهای کشتی همه روزه از اول آوریل تا ۲۸ اکتبر ( ۱۲ فروردین تا اول آبان ) برپاست .
منبع: ترکی هتل 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات مهاجرت و خدمات تور
خدمات سفر ،خدمات حمل و نقل

تور قبرس شمالی، سفر به قبرس شمالی

تور آلانیا سفر به آلانیا

بدروم ،تور بدروم ، سفر به بدروم

آلانیا ، تور آنتالیا، سفر به آلانیا

مارماریس و سفر به مارماریس تور مارماریس