حمام ترکی مارماریس

آیا می توانید ترکیه را بدون تجربه کردن حمام ترکی مارماریس ترک کنید؟ یکی از بهترین تفریحات مارماریس ، حمام ترکی است . با تور ترکیه سفر کنید و از حمام ترکی لذت ببرید . اگر شما فقط یک بار به حمام ترکی بروید ، بازهم میخواهید که دوباره بروید. حمام ترکی اعتیاد آور است .شما کاملا احساس آرامش خواهید کرد و پوستتان خالص می شود.
حمام ترکی مارماریس در تمام طول روز باز است ، اگر شما بخواهید به حمام ترکی مارماریس بروید ، اگر رزو کنید ، در هرجا و هر زمان که بخواهید به سراغتان خواهند آمد. به محض ورود به حمام ، به شما یک کلید برای قفل کمد وسایلتان خواهند داد. همچنین یک جفت دمپایی و یا کفش چوبی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. به یک اتاق گرم و مرطوب که با سنگ مرمر پوشیده شده می نشینید و آب سرد و گرم را با کاسه های فلزی سنتی مخلوط کرده و به روی خود می ریزید ، در آن لحظه عضلاتتان شل می شود و شما از بخار آب لذت خواهید برد. تور مارماریس
مرکز حمام ( حمام ترکی ) از مرمر پلتفرم مرمر ( سنگ ناف ) پوشیده شده است. این یک پلتفرم گرم است که برای ریلکس کردن ، نشستن ، دراز کشیدن ، دریافت اسکراب و صابون و ماساژ تعبیه شده است. شما می توانید با یک دستکش بلند به نام loofah (لیف) لایه های مرده پوست خود را بردارید.سپس یک ماساژ صابون دریافت خواهید کرد. در این ماساژ تمام بدنتان را با حباب های سفید می پوشانند و با استفاده از یک کیسه پارچه ای مالش می دهند سپس سراسر بدنتان را با یک فشار ملایم در استخوان هایتان ماساژ می دهند . در نهایت یک دوش خواهید گرفت . می توانید یک حوله پنبه ای ضخیم در اطراف بدنتان بپیچید و به اتاق سرد بروید . در آنجا با انواع نوشیدنی از شما پذیرایی خواهد شد. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات مهاجرت و خدمات تور
خدمات سفر ،خدمات حمل و نقل

 

تور آلانیا سفر به آلانیا

بدروم ،تور بدروم ، سفر به بدروم

آلانیا ، تور آنتالیا، سفر به آلانیا

مارماریس و سفر به مارماریس تور مارماریس