حمام ترکی کوش آداسی

 

در سفربه کوش آداسی متوجه خواهید شد که حمام ترکی ازمهم ترین تفریحات کوش آداسی است . صدها سال است که حما م ترکی بخشی از فرهنگ ترکیه است . قدمت حمام های ترکی به بیش از ۲۵۰ سال می رسد . حمام ترکی یک دوش ۱۰ دقیقه ای نیست ، یک سنت است که نه تنها بعد از آن بدن کاملا تمیز می شود بلکه آرامش فوق العاده ای نیز به شما می دهد . حمام ترکی باعث طول عمر میشود و یک تفریح لذت بخش است . حمام ترکی کوش آداسی نیز همانند سایر حمام های این کشور به بهترین امکانات مجهز است و میتوانید در شهر تفریحی کوش آداسی حمام ترکی را امتحان کنید . تور کوش آداسی
حمام ترکی مکانی عمومی ست که مردان و زنان یا با هم و یا جدا از هم می توانند از آن بهره مند شوند . بنابراین دو نوع حمام وجود دارد ، یک نوع حمام که بخش های جدا دارد ( بخش زنان و مردان جدا از هم ) و نوع دیگر که زن ها و مردها هرکدام در روز و ساعت خاصی می آیند . این حمام ها به روی هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیتش ؛ پیر و جوان، فقیر و غنی ، شهری یا روستایی ، ترکیه و یا خارجی باز هستند. حمام ترکی کوش آداسی نیز همین وضعیت را داراست .

بزرگترین خوصوصیت ” حمام ” فراموش کردن جهان خارج است ، هنگام ورود به حمام ترکی کوش آداسی ، اجازه دهید ذهن و روحتان رها شود و فقط از استحمام لذت ببرید . حمام ترکی یکی از کارهایی ست باید تجربه کنید . به خصوص در فصل زمستان که واقعا هیچ جایی بهتر برای گرم کردن استخوان هایتان و پاک کردن تمام بدن و ذهن خود در بخار و آب پاشیده شده در محیط وجود ندارد . یک نوع دیگر از حمام وجود دارد که در یک اتاق پر از بخار گرم می نشینید و یک نفر شما را ماساژ میدهد و سپس دوش آب سرد یا حمام می گیرید . برای لذت بردن از حمام ترکی تور ترکیه را از دست ندهید !

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات مهاجرت و خدمات تور
خدمات سفر ،خدمات حمل و نقل

تور قبرس شمالی، سفر به قبرس شمالی

تور آلانیا سفر به آلانیا

بدروم ،تور بدروم ، سفر به بدروم

آلانیا ، تور آنتالیا، سفر به آلانیا

مارماریس و سفر به مارماریس تور مارماریس