غواصی در بدروم

غواصی یکی از تفریحات بدروم است ،اگر تا به حال دنیای زیر آب را ندیده اید ، در بدروم شما این شانس را خواهید داشت و می توانید یک روز سرگرم کننده و به یاد ماندنی داشته باشید. می توانید به بررسی زندگی دریایی بپردازید و یک غواصی خاطره انگیز را تجربه کنید .
در بدروم با تجهیزات کامل و زیر نظر استادان به غواصی خواهید پرداخت. همچنین وقتی که غواصی نمی کنید ، زمان زیادی را برای شنا کردن و حمام آفتاب گرفتن دارید . دوستان و خانواده تان که شما را همراهی می کنند و در تور غواصی شرکت نکرده اند ، می توانند به تور مهمانان غیر غواصی بپیوندند و از همه امکانات به جز غواصی لذت ببرند. تور بدروم
اگر شما تا به حال غواصی نرفته اید اصلا جای نگرانی نیست ، به مبتدی ها آموزش های تئوری و عملی داده می شود ، پس از آموزش عملی و تمرینات تنفسی بر روی سطح آب ، آنها را در دست هایشان به آرامی به زیر آب می برند. فرود تدریجی با مکث طولانی در هر متر اجازه می دهد تا غواصان بی تجربه به احساس اعتماد به نفس برسند . در عمق ۳ متر شما به جایی رسیده اید که می توانید تغذیه ماهی ها را ببینید ، در حالی که مربی دوم تصاویر و فیلم ( خرید اختیاری) از شما میگیرد . در این زمان شما به احساس آرامش، اعتماد به نفس رسیده اید و برای شنا کردن در اطراف جزیره در سطح عمیق تر آماده اید . (حداکثر عمق برای مبتدیان ۶ متر و حداکثر مدت زمان در زیر آب ۳۰ دقیقه است)
هنگامی که به سطح عمیق تر بروید ، هیچ نگرانی به خود راه ندهید ، فقط زیبایی های جهانی که در آن هستیم را تحسین کنید. غواصان باتجربه می توانند از سطوح عمیق تری دیدن کنند ، بدروم فرصت منحصر به فردی برای غواصان با تجربه برای دیدن غارهای زیرآبی ، صخره ها و … است. یکی از تفریحات ترکیه غواصی است . اگر با تور ترکیه به بدروم سفر کنید ، از تور غواصی بدروم لذت خواهید برد.
منبع: ترکی هتل 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات مهاجرت و خدمات تور
خدمات سفر ،خدمات حمل و نقل

تور قبرس شمالی، سفر به قبرس شمالی

تور آلانیا سفر به آلانیا

بدروم ،تور بدروم ، سفر به بدروم

آلانیا ، تور آنتالیا، سفر به آلانیا

مارماریس و سفر به مارماریس تور مارماریس