اقامت در آنتالیا

محل اقامت یکی از مهترین بخش سفرتان است، حال برای تفریح رفته باشید یا کسب و کار. بنابرین محل اقامت خود را با دقت انتخاب کنید. اکثر هتل های انتالیا برای تامین نیازهایتان مناسب و در دسترس هستند. انتخاب های متعددی از پانسیون ها تا هتل های پنج ستاره وجود دارد.

آنتالیا زیباترین تفریحگاه ساحل مدیترانه هرساله میزبان میلیون ها نفر مهمان در هزاران هتل است، معمولا تمامی هتل های آنتالیا شامل همه ی خدمات هستند، ولی این خدمات در هتل های پنج ستاره بهتر است. هتل آی سی گرین پالاس آنتالیا

به طور کلی هتل ها در بلیک، لارا، آلانیا و اطراف واقع شده و منطقه بلیک لوکس ترین هتل ها را در مقایسه با شهرهای دیگر آنتالیا دارد. بسیاری از هتل های 5 ستاره جدید نیز در منطقه لارا است که بسیار نزدیک به فرودگاه آنتالیا می باشد.
همه نوع امکانات و فعالیت های از قبیل مراکز خرید، دیسکو، رستوران ها، مراکز زیبایی و غیره در هتل ها وجود دارد بنابراین در طول تعطیلات خود، نیازی نیست که به خارج از هتل خود بروید.
اگر شما به دنبال یک هتل ارزان قیمت ، مطابق با بودجه تان هستید و یا اگر می خواهید از یک هتل لوکس با خدمات استثنایی لذت ببرید، می توانید تعداد زیادی از هتل ها با توجه به سلیقه خود را پیدا کنید. پانسیون های بزرگ برای کسانی که برطبق بودجه خود سفر میکنند بسیار مناسب است.
تمامی هتل های 3 ستاره اتاق های بزرگتری در مقایسه با پانسیون ها دارند ولی معمولا در یک رنج قیمتی هستند و هتل های 4 ستاره بسیار لوکس، با کیفیت بالا، راحتی و بسیاری از امکانات و تسهیلات هستند، ولی درصورتیکه به دنبال لوکس ترین هتل و یک تعطیلات فراموش نشدنی هستید، هتل های 5 ستاره این امکانات را برای شما فراهم میکند. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات مهاجرت و خدمات تور
خدمات سفر ،خدمات حمل و نقل

تور قبرس شمالی، سفر به قبرس شمالی

تور آلانیا سفر به آلانیا

بدروم ،تور بدروم ، سفر به بدروم

آلانیا ، تور آنتالیا، سفر به آلانیا

مارماریس و سفر به مارماریس تور مارماریس