۵ مرکز خرید برتر استانبول

پارک ایستینیه
مرکز خرید پارک استینیه ۳۰۰ فروشگاه ، با مارک ها و برند های معروف جهانی، کافه ها و رستوران های منحصر به فرد را داراست. این مرکز خرید شیوه ی زندگی ویژه ی خودش را دارد که مشرف به سالن آمفی تئاتر می باشد. علاوه بر این ، فروشگاه های پر زرق و برق متعدد و تئاتر سالنی ، مراکز خرید مدرن با رستوران های متنوع، کافه ها و بازار مواد غذایی نیز در آن وجود ندارد.

بازار کانیون استانبول
کانیون یکی از برجسته ترین مراکز خرید درترکیه می باشد. این مرکز خرید فوق العاده و تازه تاسیس در استانبول ( ترکیه) ، با۴۰۰۰۰۰ متر مربع ویژه ی بازار خرده فروشی، ۲۶ طبقه و ۱۷۹ محل مسکونی لوکس می باشد. این مرکز خرید محل منحصر به فردی در خرید و سرگرمی به شمار می رود و از معماری فوق العاده ای برخوردار است. کانیون ۱۶۰ مغازه، ۳ سینما سه بعدی و باشگاه بدنسازی داراست.

بازار آک مرکز
بازار آک مرکز(Akmerkez) برنده ی جایزه ی بهترین مرکز خرید در استانبول می باشد. در سال ۱۹۹۵، شورای ملی مراکز خرید(ICSC) ، آک مرکز را به عنوان بهترین مرکز خرید در اروپا، معرفی کرد. و بالاخره در سال ۱۹۹۶ عنوان بهترین مرکز خرید در جهان را توسط ICSC به خود اختصاص داد و همچنین جایزه ی بهترین طراحی و بیشترین پیشرفت را دریافت کرد. آک مرکز با ۲۶۴ فروشگاه، برجسته ترین لباس های مردانه ، زنانه و بچگانه، اسباب بازی، لوازم ورزشی، کفش، عینک را فراهم می سازد.

بازار برج مرکزی
بازار برج مرکزی تجربه ی جدیدی برای گردشگران در یکی از پنج شهر بزرگ دنیا، استانبول، فراهم می سازد. این بازار در نوزدهم آوریل سال ۲۰۱۲ تاسیس شد. ۱۷۵ مغازه با ارائه ی لباس های مد روز، سرگرمی های مختلف و رستوران های متعدد، مساحتی بالغ بر ۴۳۶۰۰ متر مربع ، واقع در ناحیه ی شیشلی استانبول را در بر می گیرد. یکی از ابتکارات این مرکز خرید مدرن، ساخت بازار های ویژه ی خردسالان می باشد که مساحت آن ۹۰۰۰ متر مربع است.

بازار انجمن استانبول
بازار انجمن یکی از بزرگترین مراکز خرید در کل اروپا می باشد. ۵۰۰۰ نفر در این بازار مشغول به کار هستند. انتظار می رود سالیانه ۲۰ میلیون گردشگر را به خود فرا بخواند و مساحتی حدود ۴۹۵۰۰۰ متر مربع در منطقه ی بایرام پاشا را به خود اختصاص داده است.
بازار انجمن استانبول -تور استانبول